browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: wrzesień 2011

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 21.09.2011 odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Po wsześniejszej prezentacji kandydatów, uczniowie wypełnili kartę do głosowania i oddali głos na swojego faworyta. Tym samym wyłoniono następujący skład Samorządu Uczniowskiego: Michał Hajduk – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Dominik Sawicki – zastępca przewodniczącego Aleksandra Mikos – sekretarz Michał Gut – skarbnik

Leave a comment

„Myśl globalnie – działaj lokalnie” czyli akcja Sprzątanie Świata w naszej szkole

16 września 2011 roku uczniowie naszej szkoły, wraz z opiekunami uczestniczyli w akcji Sprzątania Świata. Poszczególne klasy pod opieką nauczycieli i wychowawców wyruszyli w miejsca położone w okolicy budynku szkoły w poszukiwaniu śmieci. Akcja zakończyła się sukcesem – nasza miejscowość stała się dużo czystsza. Natomiast na umęczonych twarzach uczniów zagościł uśmiech, ponieważ ich trud przyczynił … Continue reading »

Leave a comment

Zaczynamy nowy rok szkolny!!!

Żegnajcie wakacje, witaj szkoło!!! Rozległ się już pierwszy dzwonek szkolny a puste do tej pory sale lekcyjne znów wypełniły się gwarem uczniowskich rozmów. Jak co roku, 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godzinie 8.00 uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczyciele uczestniczyli w uroczystej Mszy świętej, którą w intencji wszystkich uczniów i nauczycieli odprawił ksiądz … Continue reading »

Leave a comment