browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: listopad 2015

Informacja

Informujemy, że w dniu 27 listopada bieżącego roku został wyłoniony wykonawca otwartego zapytania ofertowego dotyczącego zamówienia książek do biblioteki w Publicznej Szkole Podstawowej im. sierż. Armii Krajowej Józefa Siwaka „Waligóry” w Buchcicach w ramach realizacji Rządowego programu wpierania w 2015 roku organów prowadzących szkoły podstawowe i szkoły realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej w … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Sukces Sebastiana Guta

Z radością pragniemy poinformować, że uczeń naszej szkoły Sebastian Gut, wchodzący w skład Zespołu Rytmicznego klasy trzeciej w Szkole Muzycznej I stopnia w Tuchowie w dniu 12 listopada br. na I Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rytmicznych w Dobczycach zdobył najwyższą nagrodę – Grand Prix Przeglądu. Bardzo się cieszymy jego sukcesem i serdecznie gratulujemy.

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci i nieodzowna przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Duże, małe, miękkie Misie opanowały tego dnia nasze przedszkole. W ten ważny dzień dzieci przyszły do naszego przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem. Misie, które przyniosły nie są zwykłymi Misiami. To niezwykli przyjaciele dzieci! Niezwykłą niespodzianką dla dzieci było również … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Ogłoszenie

Zarząd Towarzystwa Oświatowego w Buchcicach informuje, że w dniu 10 grudnia 2015 roku (tj. czwartek) o godzinie 18:00 odbędzie się w budynku szkoły w sali nr 4 coroczne zebranie wszystkich członków. Zarząd zaprasza również osoby zainteresowane i chętne do współpracy do udziału w  tym spotkaniu.

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Tenis stołowy

25 listopada uczniowie klasy piątek : Oliwia Starzyk, Maciej Mróz, Mikołaj Nawrocki i klasy szóstej: Natalia Nawrocka, Magdalena Sterkowiec, Jarosław Śliwka reprezentowali naszą szkołę w mistrzostwach gminnych w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tuchowie. W rywalizacji wzięło udział prawie 50 uczniów. W kategorii dziewcząt Oliwia Starzyk zajęła … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment