browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: czerwiec 2017

„Rodzina na wakacjach” – zapraszamy do udziału w konkursie!

Cele konkursu: rozwijanie zainteresowań fotograficznych dzieci i młodzieży, wdrażanie do aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie rodziny, rozwijanie kreatywności. Adresaci : dzieci i młodzież Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Buchcicach Zasady konkursu: Zgłoszone na konkurs prace muszą zawierać zdjęcia wykonane podczas wakacji 2017r. i przedstawiać np. wspólną zabawę, uprawianie sportu, wakacyjne wędrówki, spędzanie czasu w sposób … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Dzień Dziecka w Dolinie Białej

Dzień Dziecka spędziliśmy, jak co roku, aktywnie i radośnie. Najpierw odwiedziliśmy Kino Promień w Tuchowie, gdzie oglądaliśmy film animowany „Riko prawie bocian”. Po seansie dotarliśmy do ośrodka rekreacyjnego Dolina Białej, gdzie czekały na nas rozmaite atrakcje – jazda konna, zabawa w dmuchanym zamku, strzelanie z łuku, wyścigi w workach, smaczne kiełbaski i wiele wiele innych… … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Bezpieczeństwo w sieci

Uczniowie klasy IV i V na zajęciach komputerowych korzystali z platformy edukacyjnej Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Każdy uczeń założył na platformie bezpłatne konto, a po zalogowaniu korzystał z właściwych kursów przypisanych zgodnie z rocznikiem oraz udostępnionych przez nauczyciela. Uczniowie zdobywali wiedzę na temat bezpieczeństwa w sieci pracując indywidualnie z materiałami szkoleniowymi – również w domu. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment