browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: październik 2017

Spotkanie z policjantem

12 października naszą szkołę odwiedził Pan dzielnicowy – mł. asp. Krzysztof Tuman. Przeprowadził prelekcję na temat bezpiecznej drogi do i ze szkoły, odpowiedniego zachowania się w szkole oraz korzystania z Internetu. Pan policjant zwrócił uwagę na właściwe zachowanie się uczniów w szkole i przypomniał kilkakrotnie o obowiązku noszenia odblasków po zmierzchu i w porze nocnej, … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Ślubowanie pierwszoklasistów

Przyjęcie najmłodszych uczniów w poczet braci uczniowskiej naszej szkoły odbyło się 13 października. Najpierw pierwszacy wystąpili przed zaproszonymi gośćmi, nauczycielami, rodzicami oraz starszymi kolegami i koleżankami. Na program artystyczny złożyły się wiersze i piosenki. Pierwszy egzamin w progach szkoły zdali śpiewająco, po czym złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie pan Dyrektor na prośbę rodziców … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej

10 października odbyły się w naszej gminie rozgrywki międzyszkolne w piłce nożnej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI: Szymon Michalik, Szczepan Hajduk i VII: Mikołaj Nawrocki, Filip Bień, Kacper Dynarowicz, Kacper Szczecina. Chłopcy zajęli III miejsce. Gratulujemy wyniku!!!

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Sprzątanie świata

Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem: „Nie ma śmieci – są surowce”. Akcja miała na celu uświadomienie, że w rzeczach, które często uznajemy za niepotrzebne, drzemie wartościowy surowiec, który może być przetwarzany wielokrotnie. Ze względu na pogodę akcja ,,Sprzątanie świata” odbyła się dopiero 28 września. Klasy: IV, V i VII wyruszyły w kierunku kapliczki, klasa VI … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Podróż w Bieszczady

Podróż w Bieszczady to druga wycieczka finansowana ze środków programu Fundusz Inicjatyw społecznych w ramach realizacji projektu „Pozytywnie zakręcona integracja w Buchcicach”. Tym razem nasi uczniowie pod opieką rodziców i nauczycieli mieli okazję poznać Beskidy Wschodnie. Naszą wyprawę po tej dzikiej krainie rozpoczęliśmy udając się drogą prowadzącą na Komańczę do miejscowości Majdan, gdzie znajduje się … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment