browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: luty 2023

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej im. sierż. AK Józefa Siwaka „Waligóry” i Przedszkola w Buchcicach ogłasza zapisy do: – Publicznego Przedszkola, Oddziału Przedszkolnego oraz klasy pierwszej Szkoły Podstawowej. Zapisów można dokonać u Dyrektora Zespołu lub wychowawców przedszkola w godzinach pracy szkoły w dniach 1 – 17 marca 2023 r. W przypadku przedszkola konieczne jest również potwierdzenie … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

23 lutego Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją

23 lutego jest Ogólnopolskim Dniem Walki z Depresją ustanowionym przez Ministerstwo Zdrowia w 2001 roku. Celem tego dnia jest upowszechnienie wiedzy na temat depresji i zachęcanie chorych do podjęcia leczenia. Depresja to podstępna choroba związana z zaburzeniami nastroju i emocji. Dotyka nie tylko dorosłych ale także dzieci i młodzież. Często rozwija się latami powoli odbierając radość z życia. W przypadku dzieci … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Biwak szkolny

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w naszej szkole odbył się biwak. Ta forma wypoczynku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział 23 uczniów z klas I-VII. Zebraliśmy się w szkole we czwartek o godzinie 16.00. Każdy biwakowicz dobrze zaopatrzony nie tylko w środki higieny osobistej, piżamę, ale też przekąski na wieczór filmowy oraz pościel … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Aktywne ferie

W drugim tygodniu ferii zimowych uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XIII GRZYSKACH SPORTOWYCH DLA DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO ŚWIETLIC OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH GMINY TUCHÓW. W pierwszym dniu odbył się turniej tenisa stołowego. Naszą świetlicę reprezentowali młodsi uczniowie: Łucja Rąpała, Łukasz Biga, Mateusz Cetera i Szymon Rąpała. Uczennica Łucja Rąpała w grze indywidualnej wywalczyła czwarte miejsce. Gratulujemy!!! W drugim … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Karnawał z Babcią i Dziadkiem

Dzień Babci i Dziadka to piękna uroczystość , mocno przeżywana przez dzieci, rodziców , a najbardziej samych dziadków. Celebrując to święto , pokazujemy dzieciom , jak ważni są dziadkowie w naszym życiu, że doceniamy ich miłość, czas, spokój i cierpliwość. W naszej szkole spotkanie uczniów klas I i II z szanownymi seniorami odbyło się 1 … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment