browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: maj 2022

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętszaJohann Heinrich Pestalozzi 31 maja 2022 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Mamy i Taty. Do sali, w której odbyło się przedstawienie przybyło na godzinę 10:00 aż 34 rodziców! <3 Na wyjątkową uroczystość dzieci przygotowywały się bardzo … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wycieczka do Zoo w Krakowie

23 maja 2022 r. odbyła się wycieczka do ZOO w Krakowie oraz do Pijalni Czekolady E. Wedel. Dzieci mogły zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta. Spacerując alejkami, dzieci mogły poznać ich wygląd i zobaczyć tryb życia. W tym miejscu znajduje się również mini-ZOO, które jest stworzone z myślą o najmłodszych, można pogłaskać i nakarmić np. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spotkanie z policjantem

20 maja 2022 r. nasze najmłodsze grupy gościły u siebie Pana policjanta, który przeprowadził z nimi pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz przybliżył pracę policjanta. Głównym celem spotkania było przede wszystkim zapoznanie dzieci z niebezpieczeństwami grożącymi im w trakcie drogi do przedszkola, uświadomienie jak prawidłowo należy korzystać z drogi, jak bezpiecznie należy przechodzić na drugą stronę … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Sprawozdanie z przebiegu akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

W dniu 29 kwietnia, tj. w piątek odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia patriotyczna z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Cała szkoła spotkała się razem na sali gimnastycznej, gdzie ustawione zostały sprzęt nagłaśniający, rzutnik, potrzebne rekwizyty oraz przepiękne dekoracje okolicznościowe.Po przywitaniu  przewodnicząca szkoły – Anna Śliwka  – wydała komendę do wprowadzenia Sztandaru … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Zbiórka elektrośmieci

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w  projekcie  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma  bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment