browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: styczeń 2016

Zabawa choinkowa w przedszkolu

Dnia 16 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Dzieci w przedszkolu nie mogły się doczekać tego dnia, ponieważ miały już przygotowane kreacje karnawałowe dla siebie. W ten dzień mogliśmy spotkać księżniczki, policjanta, Myszkę Minnie, króla, wróżkę, budowlańca, a także pirata! Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały też stroje swoich starszych kolegów bawiąc się na sali … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Zimowe zabawy w przedszkolu

Przedszkolaki z niecierpliwością wyczekiwały dnia, kiedy spadnie śnieg. Tego roku zima robi nam figle, raz mamy ciepło, a raz mroźno. Korzystając z jej uroku postanowiliśmy bawić się na śniegu. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu zjeżdżając z górki na sankach, a także wymyślając różne zabawy na śniegu. Dzieciom odpowiednio ubranym do zimowych szaleństw, nie przeszkadza mroźna … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dnia 21 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość- dzień Babci i Dziadka. Babcie i Dziadkowie w naszym życiu są wyjątkowymi osobami, dlatego dzieci z przedszkola chciały im podziękować za wspólne, szczęśliwe i beztroskie chwile. Tego dnia do naszego przedszkola przybyło bardzo dużo ważnych gości! Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami przygotowały na ten dzień … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spędź aktywnie ferie zimowe

Pierwszy tydzień ferii zimowych już za nami. Dla każdego, kto chciałby aktywnie spędzić ostanie dni ferii, Dom Kultury w Tuchowie przygotował ciekawe zajęcia plastyczne, przygodę z książką oraz seanse w Kinie Promień. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z ofertą Domu Kultury. http://www.tuchow.pl/ferie-zimowe-w-domu-kultury/

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Drugi dzień VI Dziecięcych Igrzysk Sportowych

W dniu 20 stycznia 2016 roku odbył się drugi dzień VI Dziecięcych Igrzysk Sportowych dla dzieci uczęszczających do świetlic opiekuńczo – wychowawczych przy zespołach szkół i szkołach podstawowych gminny Tuchów, które odbywały się w hali MOSiR. W tym dniu rywalizowali piłkarze i piłkarki nożne. W rywalizacji wzięło udział ok. 110 uczniów z 11 świetlic szkolnych. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment