browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: grudzień 2016

Życzenia bożonarodzeniowe

„Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać, jest  Boże Narodzenie…” Matka Teresa z Kalkuty Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie dla wszystkich czasem radosnym i błogosławionym, pełnym rodzinnego ciepła, dobroci i miłości. Niech nadchodzący rok 2017 przyniesie tylko szczęśliwe dni i spełnienie najpiękniejszych … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

ZAJĘCIA SPORTOWE W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

Po Świętach odbędą się zajęcia sportowo rekreacyjne z zakresu zespołowych gier w Hali MOSiR w Tuchowie. W zajęciach uczestniczyć mogą uczniowie klas IV-VI posiadający pisemną zgodę od rodziców na udział. Za przyjazd i powrót dzieci odpowiadają rodzice. Harmonogram zajęć: 27.12.2016 (wtorek) godz: 9:00 -11:00 29.12.2016 (czwartek) godz: 9:00 -11:00  Opiekun: mgr Paweł Słowik

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

MOBILNE PLANETARIUM – HECA PLANET

14 grudnia wybraliśmy się w daleką podróż w czasie i przestrzeni. Zwiedziliśmy Kosmos i poznaliśmy planety Układu Słonecznego. Dowiedzieliśmy się miedzy innymi jakie wielkości mają planety, jakie panują tam temperatury, czym charakteryzują się poszczególne planety oraz które planety należą do skalistych karłów a które to gazowe olbrzymy. Wszystko to obejrzeliśmy za pomocą cyfrowej projekcji na … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Gminny Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej

16 grudnia w Domu Kultury w Tuchowie odbył się IV Gminny Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół w Tuchowie. W tym roku zaprezentowało się aż 31 wykonawców – soliści, duety oraz zespoły wokalno-instrumentalne. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów – Anna Śliwka z klasy III oraz Sebastian Gut z klasy V. Ania wybrała … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Sukces przedszkolaków

Dzieci z przedszkola wraz ze swoimi Paniami wykonały pracę plastyczną na konkurs organizowany przez Spółkę Komunalną „Dorzecze Białej” pt. „Rzeki to nie ścieki”. Konkurs skierowany był dla dzieci z przedszkoli, które zlokalizowane były na terenie czterech gmin: Ciężkowic, Rzepiennika Strzyżewskiego, Ryglic i Tuchowa. Miło nam poinformować, iż spośród wielu zgłoszonych prac plastycznych, nasza praca została … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment