browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: kwiecień 2013

Międzynarodowy Dzień Ziemi

        Dzień Ziemi obchodzony jest 22 kwietnia. Każdy z nas jest mieszkańcem tej planety dlatego powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan. Nasze życie jest od niej uzależnione. Ziemia nas żywi oraz stanowi istotę naszej egzystencji. Z tego powodu musimy o nią dbać, nie tylko 22 kwietnia, ale w każdy dzień. Obchody Dnia … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Ogłoszenie zwycięzcy postępowania ofertowego nr 2/2013 z dnia 5.04.2013r.

W związku z zapytaniem ofertowym na świadczenie usługi transportowej, związanej z przewozem na wycieczkę edukacyjną do Krakowa i Stróż uczniów i uczennic klas I – III Publicznej Szkoły Podstawowej w Buchcicach, na potrzeby realizacji projektu systemowego „Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I- III szkół podstawowych” pt. „Dobry start- wyrównywanie szans edukacyjno- rozwojowych dzieci klas I- … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Kiermasz książkowy!!!

Niedawno, 2 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, a już za kilka dni, 23 kwietnia świętujemy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Przy tej okazji pragniemy serdecznie zachęcić uczniów i rodziców do wspólnego czytania!:) Przez kilka najbliższych dni na terenie naszej placówki będzie można zakupić wiele ciekawych książek, zarówno dla maluchów, jak i większych … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Ogłoszenie!!!

Zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi transportowej związanej z przewozem uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Buchcicach na wycieczki edukacyjne w związku z realizacją projektu systemowego „Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I- III szkół podstawowych” pt. „Dobry start- wyrównywanie szans edukacyjno – rozwojowych dzieci klas I- III SP w Buchcicach” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Informacja dla rodziców!!!

Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej im. sierż. AK J. Siwaka „Waligóry” i Przedszkola w Buchcicach  informuje, że od dnia 20 marca 2013 r.  trwają zapisy: do zerówki dzieci 5- letnich (rocznik 2008) do zerówki dzieci 6-letnich (które zgodnie z wolą rodziców nie pójdą do klasy pierwszej) do przedszkola dzieci 3- letnich (rocznik 2010) i 4- letnich (rocznik … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment