browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: luty 2016

„Fryzurkowo”

„Fryzjer to jest taki magik, co czaruje nożyczkami. Włosy długie będą krótkie, gdy je fryzjer – ciach, ciach, utnie”. M. Olechowska  W minionym tygodniu w przedszkolu w ramach tematu o fryzjerze dzieci przeniosły się do salonu fryzjerskiego „Fryzurkowo”. Tam poznały niezbędne przyrządy i akcesoria potrzebne fryzjerowi m. in. grzebień, lokówkę, prostownicę, suszarkę, gumę do włosów, lakiery, pianki, … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Walentynki w przedszkolu

„Miłość łączy serca, a przyjaźń umysły” Aldona Różanek Walentynki to święto zakochanych przypadające na 14 lutego. Dzień ten obchodzony jest na całym świecie. Legenda mówi, że św. Walenty, który jest patronem Walentynek miał moc uzdrawiania chorych. W ten dzień obdarowujemy prezentami, kartkami walentynkowymi osoby, które darzymy ciepłym uczuciem. Walentynki obchodzi każdy, niezależnie od płci i … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Tydzień kucharza w przedszkolu

Zapewne każdy zna powiedzenie „gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść”, w naszym przedszkolu się ono nie sprawdziło. Ostatni tydzień w przedszkolu był tygodniem radosnym, a to wszystko przez to, że dzieci mogły wykazać się swoimi wiadomościami i umiejętnościami kulinarnymi, nie tylko wiadomościami teoretycznymi, ale przede wszystkim praktycznymi. Po zajęciach teoretycznych każde dziecko już … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

TEATR EDEN – „ZAGUBIONA OWIECZKA”

3 lutego w naszej szkole gościliśmy aktorów z teatru Eden z Wieliczki. Aktorzy w bardzo interesujący sposób przedstawili nam przypowieść ewangeliczną o zagubionej owcy. Doskonała gra aktorów, piękne malowane ręcznie kurtyny, barwne stroje oraz oprawa muzyczna spowodowała, że sala gimnastyczna stała się na chwilę teatrem. W przedstawieniu podziwialiśmy pasterza Dawida, który miał sto owiec niestety … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment