browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: wrzesień 2012

Ogłoszenia!!!

Zapraszamy do składania ofert na świadczenie usługi transportowej związanej z przewozem uczniów/uczennic Publicznej Szkoły Podstawowej w Buchcicach na wycieczkę edukacyjną w związku z realizacją projektu systemowego „Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I- III szkół podstawowych” pt. „Dobry start- wyrównywanie szans edukacyjno- rozwojowych dzieci klas I- III SP w Buchcicach” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał … Continue reading »

Leave a comment

Ogłoszenie zwycięzcy postępowania ofertowego nr 2/2012 z dnia 12.09.2012r.

W związku z zapytaniem ofertowym na zakup pomocy dydaktycznych na potrzeby realizacji projektu systemowego „Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I- III szkół podstawowych” pt. „Dobry start- wyrównywanie szans edukacyjno- rozwojowych dzieci klas I- III SP w Buchcicach” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, najkorzystniejsza oferta została przedstawiona przez … Continue reading »

Leave a comment

Ogłoszenie zwycięzcy postępowania ofertowego nr 1/2012 z dnia 30.08.2012r.

W związku z zapytaniem ofertowym na zakup materiałów pomocniczych na potrzeby realizacji projektu systemowego „Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I- III szkół podstawowych” pt. „Dobry start- wyrównywanie szans edukacyjno- rozwojowych dzieci klas I- III SP w Buchcicach” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, najkorzystniejsza oferta została przedstawiona przez … Continue reading »

Leave a comment

Jesienne wędrowanie

Przepiękna, nieskażona przyroda, zróżnicowany krajobraz i wspaniała jesienna pogoda – to trzy podstawowe argumenty by wyruszyć na wycieczkę! Z uśmiechami na twarzy, w wygodnym obuwiu i plecakami na plecach 19 września udaliśmy się na pieszy rajd. Nasz cel: odkryć piękno najbliższej okolicy. Zwartym krokiem kierowaliśmy się do miejscowości Lichwin, położonej na terenie gminy Pleśna, gdzie … Continue reading »

Leave a comment

Ogłoszenia!!!

Zapraszamy do składania ofert na zakup pomocy dydaktycznych na potrzeby realizacji projektu systemowego „Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I- III szkół podstawowych” pt. „Dobry start- wyrównywanie szans edukacyjno- rozwojowych dzieci klas I- III SP w Buchcicach” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Pobierz Zapytanie ofertowe nr 2/2012 z dnia … Continue reading »

Leave a comment