browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: maj 2014

Dzień Matki

Jest taki jeden, wyjątkowy dzień w roku 26 maja, w którym nasze kochane Mamy mają swoje święto. Dzień Matki to dzień szczególny, bliski każdemu. W tym dniu staramy oddać swojej Mamie to, czym Ona obdarza nas cały czas tj. miłość, dobro i ciepło. Tradycyjnie, jak co roku dzieci z naszej szkoły wraz z nauczycielami postanowiły … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Z życia przedszkolaka…

 24 września dzieci z chęcią i radością przyłączyły się do akcji ”Sprzątanie świata”. Zbierały śmieci na terenie szkoły. Akcja odbyła się w formie zabawy. Dzieci wiedzą, że należy dbać o środowisko, chronić przyrodę. Jeśli świat będzie czysty – zdrowa będzie żywność , lasy, powietrze i woda. Z ogromnym zapałem przystąpiliśmy do porządkowania skrawka naszej Ziemi.  Wiedzą, … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Turniej piłki nożnej

Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej 7 osobowej rozgrywanej na trawie był w tym roku szkolnym ostatnimi zawodami drużynowymi. Turniej odbył się na boisku MKS Tuchovia. Do udziału w zawodach przestąpiło 6 drużyn z naszej gminy, które zostały podzielone na dwie grupy. Z każdej grupy wyłonieni zostali półfinaliści zawodów. Reprezentacja PSP Buchcice w pierwszym swoim meczu … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Pamiętamy o świętach majowych

„Maj – rocznica pięknych serc! Maj – rocznica wielkich myśli, Tym, co dawno przeminęli, Hołd składają Ci, co przyszli.” 30 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy V pod kierunkiem pani Magdaleny Gawron i pana Łukasza Merchuta przygotowali inscenizację upamiętniającą, to tak ważne dla nas Polaków … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Dzień Ziemi. Pokaz „EKO-MODY”

22 kwietnia to data, którą znają wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej  w Buchcicach. Wiedzą oni, iż w tym czasie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi, z tej okazji odbył się uroczysty apel, którego celem było promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. W tym roku dzień ten był świętowany w inny sposób niż dotychczas. Przedszkolaki przygotowały pokaz mody ekologicznej.Stroje … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment