browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: listopad 2022

Światowy Dzień Życzliwości

21 listopada w naszej placówce obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości , aby podkreślić jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. W tym dniu wiele osób miało żółty ubiór lub emblemat w takim kolorze. Każdy otrzymał uśmiechniętą buźkę. Na okolicznościowej gazetce znalazły się sentencje tematycznie związane z Dniem Życzliwości i … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spotkanie z pszczelarzem

Dnia 22 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie z pszczelarzem, w którym uczestniczyły dzieci przedszkolne oraz wszyscy uczniowie. Pan pszczelarz przedstawił ciekawą i wartościową prezentację na temat życia pszczół, produktów pszczelich i ich wartości zdrowotnych oraz pracy pszczelarza. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, jak bardzo pracowite są pszczoły, jaką rolę spełniają w środowisku i co … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Narodowe Święto Niepodległości przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta, nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klas V, VI i VII pod opieką mgr Małgorzaty … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

XXIII Ogólnopolski Zlot Niepodległościowy w Łowczówku

6 listopada uczniowie klasy VII pod opieką wychowawcy oraz rodziców wzięli udział w XXIII Ogólnopolskim Zlocie Niepodległościowym w Łowczówku. Uroczystość upamiętnia wydarzenia z 1914 roku, kiedy to w dniach od 22 do 25 grudnia I Brygada Legionistów Polskich stoczyła jedną z najbardziej krwawych bitew podczas I wojny światowej. Zginęło wtedy 128 walczących, z których 82 … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Śniadanie daje moc!

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start na nowy dzień!Dlatego 8 listopada przyłączyliśmy się do ogólnopolskiego święta śniadania. W tym dniu uczniowie z naszej szkoły wspólnie z nauczycielami i rodzicami przygotowali drugie śniadanie dbając o to, by … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment