browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: listopad 2023

Wycieczka na gokarty

Dnia 09.11.2023 r. uczniowie klasy V po raz drugi udali się na wycieczkę na gokarty. Uczestnicy na obiekcie sportowym Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze SPEED RACE Tarnów, mieli możliwość w bezpiecznych warunkach i pod okiem fachowców nabyć umiejętności jazdy gokartem. Zajęcia jazdy na gokartach łączyły tematykę bezpieczeństwa z bardzo dobrą zabawą oraz pasjonującą rywalizacją … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Biwak mikołajkowy

Dnia 23/24.11.2023 r. odbył się nocny biwak mikołajkowy dla przedszkolaków! 😉 Było to niesamowite wydarzenie dla uczestników! W biwaku wzięło udział 4 dzieci z zerówki i 4 dzieci z przedszkola. Było więcej dzieci chętnych, ale niestety przez choroby nie wzięły udziału. Biwak przeznaczony był dla pięciolatków oraz sześciolatków. Już po 18 zaczęły się zabawy, rywalizacje … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wycieczka do sali zabaw w Tarnowie

Dnia 14.11.2023 r. została zorganizowana wycieczka do sali zabaw w Tarnowie dla przedszkolaków z naszego przedszkola. Dzieci miały możliwość 2 godzinnej zabawy na zjeżdżalniach i innych atrakcjach. Po długiej zabawie udaliśmy się wspólnie do Papugarni w Tarnowie. Wizyta ta sprawiła ogromna radość dzieciom. Każde dziecko dostało pojemnik z jedzeniem dla papug. Dzieci mogły dotykać papugi, … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spotkanie z listonoszem

Dnia 27.10.2023 r. naszą grupę przedszkolną odwiedził Pan Mirosław – listonosz. Dzieci z zainteresowaniem zapoznały się z ciekawą pracą listonosza. Pan listonosz wzbudził ciekawość dzieci poprzez swój ubiór, wielką torbę listonosza oraz przesyłkę zaadresowaną do przedszkolaków. Dzieci z zainteresowaniem słuchały o pracy jaką wykonuje listonosz. Nasz gość zaprezentował wszystkim dzieciom ogromną torbę, w której nosi … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spotkanie z pszczelarzem

22 listopada naszą szkołę odwiedził Pan pszczelarz, który przygotował dla nas ciekawą prezentację. Na początku spotkania dowiedzieliśmy się o życiu pszczół, ich hierarchii w ulu oraz o pracy, jaką wykonują na rzecz zapylania roślin. Pan pszczelarz wyjaśnił nam, jak funkcjonuje proces wytwarzania miodu i innych produktów pszczelich, co było niezwykle interesujące. Mieliśmy okazję zobaczyć ul … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment