browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: wrzesień 2015

Sukcesy sportowe naszych uczniów

W dniu 24 września na stadionie treningowym Tuchovi odbyły się mistrzostwa gminy w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach wzięło udział dziewięcioro uczniów z naszej szkoły. Najlepiej spisali się uczniowie klasy V, a mianowicie Filip Bień ukończył swój bieg na pierwszym miejscu a tuż za nim na metę wbiegł  Mikołaj Nawrocki zajmując drugie miejsce. Chłopcy wygrali … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spotkanie z policjantem

21 września 2015 roku przedszkolaków oraz zerówkowiczów odwiedził policjant Pan Mariusz Wójcik- młodszy aspirant. Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem wysłuchały tego, co powiedział. Na początku pan policjant przypomniał dzieciom zasady bezpieczeństwa, których trzeba przestrzegać w drodze do przedszkola oraz w przedszkolu. Szczególną uwagę zwrócił na konieczność zachowania ostrożności przy poruszaniu się jezdnią … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Sprzątanie świata

18 września  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji ,,Sprzątanie Świata”. Jest to największe ekologiczne przedsięwzięcie w Polsce. Tegoroczna akcja odbyła się pod hasłem „Wyprawa – poprawa”, a jej głównym celem było zwrócenie uwagi na rolę, jaką każdy z nas może odegrać w tworzeniu i funkcjonowaniu systemu gospodarowania odpadami. O godzinie 11.45 klasy IV – VI z … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Plan lekcji

Informujemy, że w zakładce UCZNIOWIE znajduje się obowiązujący od 1 września 2015 roku plan lekcji.

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

1 września 2015r. uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny Mszą św. odprawioną w kościele w Buchcicach. Po nabożeństwie wszyscy udaliśmy się pod obelisk upamiętniający patrona naszej szkoły w celu złożenia kwiatów oraz zapalania zniczy. Część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy IV oraz VI odbyła się na sali gimnastycznej. Zaczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment