browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: marzec 2022

Konkurs „Jedna Planeta”

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli do udziału w ogólnopolskim konkursie IMGW-PIB ,,Jedna Planeta” .Aby wziąć udział w Konkursie, należy pobrać aplikację Meteo IMGW „Prognoza dla Polski”, Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać w sklepie Google oraz Apple – linki do pobrania dostępne pod http://aplikacjameteo.imgw.pl/. Po pobraniu aplikacji, wybierając zakładkę konkurs należy wpisać kod szkoły: 71161 Link do … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Projekt ekologiczny

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

AKCJA „POSPRZĄTAJ Z NAMI MAŁOPOLSKĘ!”

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wspólnie z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w akcji „Posprzątaj z nami Małopolskę!”, która ma zwrócić uwagę na problem pozostawiania śmieci na terenach rekreacyjnych i turystycznych: w lasach, parkach krajobrazowych i na szlakach zielonej Małopolski. Nasza szkoła weźmie udział w akcji 6 kwietnia 2022 r.

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Dzień Świętego Patryka

17 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka – irlandzkie święto narodowe i religijne. Obowiązującym kolorem tego dnia była zieleń, nawiązująca do trawiastego krajobrazu Irlandii i symbolizująca koniczynę. Na zajęciach z języka angielskiego dzieci poznały legendę o św. Patryku – patronie Irlandii, a także zwyczaje i symbole związane z tym świętem. Dzieci dowiedziały się … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

„Ja wiem, com dla Polski uczynił”

16 marca społeczność naszej szkoły obchodziła swoje święto. W tym roku mija 78 lata od męczeńskiej śmierci sierż. AK Józefa Siwaka „Waligóry”, który jest patronem szkoły. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele parafialnym, po której zebrani przemaszerowali pod obelisk i oddali hołd pomordowanym przez Niemców. Dalsze obchody miały miejsce w szkole. Dalsze obchody miały miejsce w szkole. Po powitaniu przez Dyrektora zaproszonych … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment