browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: październik 2013

Wicemistrzostwo gminy w halowej piłce nożnej chłopców

Dnia 16 października odbył się gminny turniej piłki nożnej chłopców, uczniów szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 8 drużyn. Rozgrywki prowadzono w dwóch grupach po cztery zespoły. W pierwszym meczu przyszło się nam zmierzyć z faworytem zawodów Dąbrówka Tuchowską. Chłopcy ulegli 4:0, ale w każdym następnym meczu było już tylko lepiej. Z kolejnym przeciwnikiem, Siedliskami zremisowaliśmy bezbramkowo, a z Lubaszową wygraliśmy … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Pasowanie na ucznia

14 października 4 siedmiolatków z klasy I wystąpiło przed rodzicami, starszymi kolegami i koleżankami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi. Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły już dwa tygodnie temu podczas uroczystości jego nadania. Dziś, pod czujnym okiem swojej pani mgr Doroty Kajmowicz, dzieci przedstawiły ciekawy występ artystyczny, po czym, na prośbę rodziców, pani Dyrektor pasowała ich na … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

„Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże na niebie, zapomnij o mnie”

           28 września 2013 roku w naszej szkole miała miejsce uroczystość poświęcenia sztandaru. Został on zakupiony z funduszy przekazanych przez pana Andrzeja Siwaka – syna patrona naszej szkoły, rodziców oraz zebranych przez nauczycieli i uczniów podczas kiermaszy organizowanych na terenie szkoły. O godzinie 9:30 odświętnie ubrani uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Sukces Arkadiusza Mikosa

20 września odbyły się Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych biegach przełajowych. Wystartowało w nich siedmioro naszych uczniów. Czworo z nich zajęło miejsca w czołówce. Na 5 miejscu uplasowali się Maciej Bień, Natalia Nawrocka i Amadeusz Michalik. Najlepiej spisał się Arkadiusz Mikos kończąc swój bieg na 1 miejscu. 25 września Arek wystartował w finale powiatowym biegów w Tarnowie gdzie stanął na najniższym … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 25 września 2013 roku o godzinie 10:40 w Publicznej Szkole Podstawowej w Buchcicach odbyły się równe, bezpośrednie i tajne wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Wyborcami byli uczniowie z klas I-  VI. W głosowaniu wzięło udział 32 uczniów.  Wyniki głosowania przedstawiają się następująco: Weronika Hajduk z kl. V – 7 głosów Mateusz Próchnik z kl. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment