browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: styczeń 2019

Ogłoszenie

Zebranie z rodzicami odbędzie się 29 stycznia 2019 r. (wtorek) o godzinie 16:30. Spotkanie rozpocznie zebranie ogólne z Dyrektorem szkoły. Od dnia 28 stycznia obowiązuje nowy podział godzin. Pobierz

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spotkanie z policjantem

9 stycznia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu profilaktyczno – edukacyjnym z udziałem przedstawiciela Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie asp. sztab. Piotra Kowalskiego. Tematem spotkania było „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”. Pan policjant przypomniał o zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych, omówił zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał również przed … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Poznajemy zawody!

W grudniu przedszkolaki dzięki gościnności taty Kubusia mogły zobaczyć na czym polega i jak wygląda praca stolarza. Tatuś Kubusia pokazał dzieciom nie tylko niektóre sprzęty, jakie potrzebne są w Jego pracy, ale różne materiały, na których pracuje stolarz! Dzięki temu spotkaniu powstał na parapet przedszkolnego okna piękny i profesjonalny karmnik! Całe przedszkole dziękuje rodzicowi za przybycie i … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Oczyszczacz powietrza w przedszkolu !

List od Marszałka Województwa Małopolskiego Szanowni Rodzice i Nauczyciele! Województwo małopolskie jako pierwsze w Polsce podjęło szereg działań mających na celu poprawę jakości powietrza. Naszym priorytetem jest wymiana starych, niskowydajnych urządzeń grzewczych w gospodarstwach domowych. Jest to jednak zadanie, które wymaga czasu, więc na efekty musimy poczekać kilka lat. Oddychanie silnie zanieczyszczonym powietrzem stanowi poważne zagrożenie dla … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy…”

Jest taki dzień w roku, w którym czujemy szczególną więź. Wigilia w polską tradycję wpisana jest szczególnie mocno. Przedświąteczny piątek był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Od rana nastroje radości i przygotowań mieszały się z zapachami wigilijnych dań. Uroczystości rozpoczęły się od wystawienia Jasełek przez uczniów klas I-III wspieranych przez uczennice z klasy V. Sceny … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment