browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: grudzień 2014

Gminny Konkurs Plastyczny

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie odnieśli sukces w Gminnym Konkursie Plastycznym „W ten świąteczny czas”, organizowanym przez Dom Kultury w Tuchowie. Zadaniem uczniów było własnoręczne wykonanie świątecznego stroika przy użyciu naturalnych materiałów. W kategorii klas IV-VI II miejsce zajęła Karolina Onak z klasy IV, natomiast Jarosław Śliwka z klasy V otrzymał wyróżnienie. Karolina wykonała … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Niecodzienne lekcje w Domu Kultury w Tuchowie

16 grudnia uczniowie klasy IV, V i VI pojechali do kina Promień  w Tuchowie na film „Bella i Sebastian”. Przygoda sympatycznego chłopca i jego czworonożnej przyjaciółki na pewno wszystkim zapadnie w pamięć, tym bardziej, że film przeniósł nas w czasy II wojny światowej, ucząc tym samym niełatwej historii tego okresu. Ale to nie koniec nauki … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Gminnym Konkursie Obcojęzycznej Piosenki Świątecznej

12 grudnia trójka naszych uczniów – Roksana Jeske, Oliwia Starzyk i Mikołaj Nawrocki z klasy IV wzięli udział w II Gminnym Konkursie Obcojęzycznej Piosenki Świątecznej, odbywającym się pod patronatem Zespołu Szkół w Tuchowie. Na konkurs do Domu Kultury przybyli uczniowie z niemal wszystkich szkół gminy. W sali widowiskowej pojawiły się aniołki, śnieżynki, krasnale, a nawet bałwan … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wizyta Świętego Mikołaja

Jak się okazało, dzieci z naszej szkoły i przedszkola były przez cały rok bardzo grzeczne i 5 grudnia odwiedził je Święty Mikołaj! Co więcej nie miał ani jednej rózgi, tylko duży worek wypełniony samymi prezentami. Każde dziecko odważnie podchodziło do Wesołego Brodacza i zabierało upominek. Chętni mogli nawet usiąść Mikołajowi na kolana i zrobić sobie zdjęcie. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Zabawa andrzejkowa

26 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Dzieciom z młodszej i starszej grupy wiekowej nie brakowało sił podczas tańców i zabaw andrzejkowych. Tego dnia nie zabrakło także wróżb: lania wosku przez klucz, ustawiania butów, przebijania serduszek. Każdy z uczestników zabawy wyszedł ze szkoły z wróżbą na przyszłość.  

Categories: Bez kategorii | Leave a comment