browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: czerwiec 2022

Wspomnienia, wspomnienia…

W dniach 5-13 czerwca bieżącego roku trzynaścioro naszych uczniów z klas III-VIII korzystało z „zielonej szkoły” nad Bałtykiem. Zakwaterowanie i wyżywienie – wyśmienite – zapewniał pensjonat Baron w miejscowości Sztutowo. Już w poniedziałek 6 czerwca, zaraz po przyjeździe, zakwaterowaniu i obiedzie, wyruszyliśmy przywitać się z morzem i plażą. Następnego dnia byliśmy na plażowaniu dwukrotnie. Nie … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Dzień Dziecka w przedszkolu

1 czerwca 2022 roku z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu, zarówno w młodszej jak i starszej grupie odbyła się wycieczka do sali zabaw „Kulka” w Tarnowie. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z różnych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, tuneli, budować obiekty z bardzo dużych klocków . Zadowolone, ale zmęczone, pełne wrażeń … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

FlyPark

Dzień Dziecka to dla nas niezmiennie wyjątkowe święto. W tym roku odwiedziliśmy Park Trampolin „FlyPark”, w którym pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów uczniowie naszej szkoły spędzili czas w sposób bardzo aktywny. Po zapoznaniu się z zasadami panującymi w obiekcie, każdy mógł spróbować swych sił w różnych strefach akrobatyki – m.in. basenie z gąbkami, torze przeszkód, … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment