browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Author Archives: gawmag

Historia zatrzymana w kadrze – edycja 2018

W obecnym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie realizowanym przy współpracy z Fundacją Wspierania Edukacji i Kariery „Synergia” pt.: „Historia zatrzymana w kadrze 2018”. Projekt obejmuje cykl przedsięwzięć adresowanych do 175 uczniów z 16 szkół podstawowych powiatu tarnowskiego w województwie małopolskim. W ramach działań projektowych uczniowie nie tylko wezmą udział w lekcjach historii, … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 30 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory równe, tajne i bezpośrednie do tej organizacji uczniowskiej są szkołą przygotowującą do świadomego i czynnego uczestnictwa w życiu społecznym i publicznym. Spośród ośmiorga kandydatów największą liczbę głosów zdobył uczeń klasy VIII – Mikołaj Nawrocki. Potem kolejno Natalia Cetera z klasy VIII, … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Sprzątanie świata

20 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w corocznej akcji ,, Sprzątanie Świata”. W akcję szczególnie zaangażowali się uczniowie klasy piątej, usuwając śmieci zalegające wokół drogi prowadzącej w kierunku kapliczki. Dzięki zaangażowaniu uczniów oczyściliśmy fragment Buchcic z niepotrzebnych odpadów, zagrażających naszemu środowisku. Niestety jak co roku zebraliśmy kilka worków śmieci.

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Informujemy, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września. Uroczysta Msza Święta inaugurująca nowy rok szkolny rozpocznie się o godzinie 8:00 w kościele parafialnym. Następnie wszyscy udamy się pod obelisk, po czym odbędzie się część oficjalna połączona z programem artystycznym w budynku szkoły. Poniżej do pobrania tygodniowy rozkład zajęć obowiązujący w I półroczu. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Rok szkolny 2017/2018 dobiegł końca.  Podsumowania pracy uczniów i nauczycieli dokonał Dyrektor Szkoły – mgr Mariusz Ryś. Podczas uroczystej akademii najlepsi uczniowie odebrali nagrody i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce jak i osiągnięcia sportowe. Gratulacjom przyglądali się siedzący na trybunach rodzice i rodzeństwo. Wszystkim życzymy, aby rozpoczynający się czas wakacji był okazją do należnego … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment