browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Author Archives: gawmag

Zabawa karnawałowa

8 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zmieniła się w prawdziwą salę balową. W szkole zaroiło się od Spidermenów i piratów. Były księżniczki, biedronki, myszki, a nawet smok. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Dzień Babci i Dziadka

Dzień 22 stycznia był w naszej szkole bardzo uroczysty, gdyż gościliśmy szanownych Seniorów z okazji ich Święta. Już od rana dzieci z przedszkola oraz klas młodszych z niecierpliwością czekały na przybycie swoich babć i dziadów. Po powitaniu gości przez Dyrektora szkoły, rozpoczęły się występy. Dzieci z klas „0”, I i II zaprezentowały humorystyczne przedstawienie o … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Jasełka na wesoło

21 grudnia uczniowie z klas IV – VII przedstawili w szkole Jasełka, które ponownie zaprezentowali 6 stycznia w kościele parafialnym pw. Św. Maksymiliana M. Kolbego w Buchcicach. Role aniołów odegrały: Natalia Sterkowiec, Anna Śliwka, Karolina Gut, Klaudia Janik, Oliwia Starzyk i Roksana Jeske, w roli pastuszków zobaczyliśmy: Szczepana Hajduka, Macieja Mroza, Filipa Bienia, królów zagrali: … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Życzenia świąteczne i noworoczne

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość, niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Uwaga konkurs!

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie „Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły a także do dzieci z naszego przedszkola. Cele konkursu: – podtrzymywanie i kultywowanie tradycji urządzania szopek betlejemskich, – uwrażliwienie dzieci na wartości sztuk plastycznych, – rozwijanie umiejętności plastycznych i manualnych, – rozwijanie poczucia estetyki.

Categories: Bez kategorii | Leave a comment