browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Author Archives: gawmag

Dzień Babci i Dziadka

14 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa i Dzień Babci i Dziadka. Na początku świętowania Pan Dyrektor powiedział kilka słów do dziadków. Dzieci z przedszkola przedstawiły kilka scenek z życia babci i dziadka. Następnie uczniowie klas I, II i III przedstawili stary zwyczaj ludowy „Zapusty”. Babciom i dziadkom obydwa przedstawienia bardzo się podobały … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Niech żyje bal…

Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole była wyjątkowa, a to z dwóch powodów. Po pierwsze w tym dniu gościliśmy babcie i dziadków, a po drugie wspólnie bawiliśmy się podczas tradycyjnej zabawy karnawałowej. Po powitaniu przez dyrektora przybyłych gości i złożeniu im życzeń, przedszkolaki przedstawiły kilka humorystycznych scenek z życia seniorów, zaprezentowały wiersze i piosenki. Następnie … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Warsztaty ekologiczne uczniów klas II-III

Dnia 12 lutego uczniowie z klasy drugiej i trzeciej uczestniczyli w warsztatach ekologicznych z zakresu ochrony środowiska i przeciwdziałania niekorzystnym zmianom klimatu. Projekt był finansowany z funduszy unijnych i zrealizowany w Pogórzańskim Stowarzyszeniu Rozwoju w Tuchowie. Warsztaty były podzielone na trzy części. Najpierw uczniowie wzięli udział w części teoretycznej dotyczącej ochrony środowiska, podczas której mogli … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Ogłoszenie

Zebranie z rodzicami odbędzie się 29 stycznia 2019 r. (wtorek) o godzinie 16:30. Spotkanie rozpocznie zebranie ogólne z Dyrektorem szkoły. Od dnia 28 stycznia obowiązuje nowy podział godzin. Pobierz

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spotkanie z policjantem

9 stycznia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu profilaktyczno – edukacyjnym z udziałem przedstawiciela Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie asp. sztab. Piotra Kowalskiego. Tematem spotkania było „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”. Pan policjant przypomniał o zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych, omówił zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał również przed … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment