browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: wrzesień 2019

3 miejsce chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych!!

26 września w Lubaszowej odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców i dziewcząt na dystansie 5x 1000m. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:W kategorii dziewcząt klas 6 i młodsze reprezentowały: Ania Śliwka, Ciszek Emilia,Michalik Monika, Nikola Iwaniec, Haraf Oliwia,Dynarowicz Julia. Dziewczęta finalnie zajęły 9 miejsce ale należą im się duże brawa za walkę. W kategorii chłopców … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spotkanie z rodzicami

Szanowni Państwo! Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Buchcicach zaprasza rodziców na zebranie, które odbędzie się 25 września 2019 roku o godzinie 17:00.

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Pamiętamy…

W dniu 17 września odbyła się akademia z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wydarzenia z września 1939 roku zostały uznane przez niektórych historyków za IV rozbiór Polski. Polska została zaatakowana 1 września przez nazistowskie Niemcy a 17 września przez komunistyczne ZSRR. Rozpoczęła się najkrwawsza w historii świata wojna. Uczniowie klas VI-VIII w montażu … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Informacja o akcji ekologicznej

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Buchcic do udziału w akcji ekologicznej ,,Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Każda osoba zainteresowana oddaniem zużytego sprzętu na rzecz szkoły przyczynia się do poprawy jakości naszego środowiska, ale również ma możliwość pozbycia się niepotrzebnych, zalegających sprzętów. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Jak co roku, nowy rok szkolny rozpoczęto Mszą św., po czym wszyscy zgromadzeni udali się do szkoły. Tradycyjnie, jako gospodarz szkoły, przemawiała Pani Dyrektor Mariusz Ryś witając serdecznie: prezesa Towarzystwa Oświatowego – pana Piotra Okaza, grono pedagogiczne, rodziców, uczniów oraz przedszkolaków. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment