browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: grudzień 2013

Wizyta Świętego Mikołaja

Jak się okazało, dzieci z naszej szkoły i przedszkola były przez cały rok bardzo grzeczne i 6 grudnia odwiedził je Święty Mikołaj! Co więcej nie miał ani jednej rózgi, tylko duży worek wypełniony samymi prezentami. Każde dziecko odważnie podchodziło do Wesołego Brodacza i zabierało upominek. Chętni mogli nawet usiąść Mikołajowi na kolana i zrobić sobie zdjęcie. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spotkanie z pszczelarzem

W dniu 3 grudnia odbyła się w naszej szkole długo oczekiwana prelekcja pana pszczelarza z Koła Pszczelarzy w Tuchowie. Z wykładem – pogadanką „Ekologia pszczoły” odwiedził nas emerytowany nauczyciel z Burzyna, pszczelarz z zamiłowania – pan Józef Michoń. Poszerzył naszą wiedzę o pszczołach i wyczulił na znaczenie ekologii dla życia tych owadów. Pan Michoń przeprowadził … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Zabawa andrzejkowa

W dniu 27 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-VI. Imprezę umilał nam zespół wokalno – instrumentalny.  Nie zabrakło też konkursów z nagrodami w myśl zasady „Coś dla ciała i dla umysłu”. Poczęstunek przygotowali rodzice naszych dzieci, jak zwykle niezawodni. Dziękujemy im za pomoc i wykonaną pracę. Opracowanie: mgr Anna Mikos

Categories: Bez kategorii | Leave a comment