browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: czerwiec 2014

Przedszkolaki w Stróżach

25 czerwca dzieci z przedszkola, pod opieką pani mgr Moniki Hudyki i pana mgr Łukasza Merchuta, pojechały na wycieczkę do Muzeum Pszczelarstwa w Stróżach. Dzieci zwiedziły Skansen, w którym zgromadzone były dawne sprzęty związane z pracą pszczelarza. Wzbogaciły wiedzę na temat życia i rozmnażania się pszczół oraz w jaki sposób powstaje miód. Duże wrażenie zrobiła … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wycieczka do Sandomierza

Nad Wisłą niedaleko Sandomierza stoi zamek określany jako perła polskiej architektury. Ten XVI-wieczny obiekt zwany „małym Wawelem” był siedzibą rodu Leszczyńskich. Zachowany w znakomitym stanie pozwala przenieść się w czasy renesansu, a jego dodatkowym atutem jest położenie w pięknym parku.  To właśnie  od  zwiedzania pałacu w Baranowie Sandomierskim 18 czerwca rozpoczęła się nasza całodniowa wycieczka … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy „Woda jako środowisko życia”

Dnia 21 maja 2014 r. w Zespole Szkół w Lubczy, gmina Ryglice odbył się Pierwszy Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej. Organizatorami konkursu byli: Zespół Szkół w Lubczy i Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie. Głównym celem konkursu było poszerzanie zainteresowań tematyką przyrodniczą oraz promowanie szkół. Konkurs polegał na wypełnieniu testu zawierającego … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wyjazd do kina

Wreszcie nadszedł ten dzień! Przedszkolaki wraz z uczniami szkoły podstawowej, wybrały się na wycieczkę do Kina Promień w Tuchowie, na bajkę przygodową pt. „SARILA” 3D. Gdy autokar zatrzymał się obok kina, dzieci ze zdumieniem patrzyły na nie,  gdyż niektóre po raz pierwszy miały okazję w nim być. Przedszkolaki z dużą uwagą i podziwem śledziły wyprawę … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment