browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: luty 2019

Dzień Babci i Dziadka

14 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa i Dzień Babci i Dziadka. Na początku świętowania Pan Dyrektor powiedział kilka słów do dziadków. Dzieci z przedszkola przedstawiły kilka scenek z życia babci i dziadka. Następnie uczniowie klas I, II i III przedstawili stary zwyczaj ludowy „Zapusty”. Babciom i dziadkom obydwa przedstawienia bardzo się podobały … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Niech żyje bal…

Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole była wyjątkowa, a to z dwóch powodów. Po pierwsze w tym dniu gościliśmy babcie i dziadków, a po drugie wspólnie bawiliśmy się podczas tradycyjnej zabawy karnawałowej. Po powitaniu przez dyrektora przybyłych gości i złożeniu im życzeń, przedszkolaki przedstawiły kilka humorystycznych scenek z życia seniorów, zaprezentowały wiersze i piosenki. Następnie … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Warsztaty ekologiczne uczniów klas II-III

Dnia 12 lutego uczniowie z klasy drugiej i trzeciej uczestniczyli w warsztatach ekologicznych z zakresu ochrony środowiska i przeciwdziałania niekorzystnym zmianom klimatu. Projekt był finansowany z funduszy unijnych i zrealizowany w Pogórzańskim Stowarzyszeniu Rozwoju w Tuchowie. Warsztaty były podzielone na trzy części. Najpierw uczniowie wzięli udział w części teoretycznej dotyczącej ochrony środowiska, podczas której mogli … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

XI Dziecięce Igrzyska Sportowe

W dniach 23 i 24 stycznia 2019 r. uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicy opiekuńczo-wychowawczej w naszej szkole wzięli udział w XI Dziecięcych Igrzyskach Sportowych, odbywających się w Hali MOSiR przy Szkole Podstawowej w Tuchowie. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem rywalizacji piłeczką celuloidową, czyli popularnym ping- pongiem, drugiego dnia rywalizowali piłkarze i piłkarki nożne. Oprócz rywalizacji … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment