browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: luty 2022

Pomoc dla Ukrainy

Szanowni Uczniowie, Rodzice oraz Mieszkańcy Buchcic! Nasza szkoła wspólnie z Towarzystwem Oświatowym i Kołem Gospodyń Wiejskich w Buchcicach przyłącza się do akcji pomocy mieszkańcom Ukrainy i uchodźcom z tego kraju ogarniętego wojną.Od poniedziałku, 28.02.2022r. do Szkoły Podstawowej można przynosić najpotrzebniejsze rzeczy dla osób potrzebujących, które przyjechały już do naszej gminy, część zebranych darów zostanie również … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Tłusty czwartek

24 lutego w naszym przedszkolu – zarówno w młodszej jak i starszej grupie obchodziliśmy TŁUSTY CZWARTEK. Z okazji tego dnia dzieci robiły faworki oraz dekorowały pączki. 🙂 Wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły w kolejnych etapach przygotowania faworków i pączków. Dzieci zadawały pytania, wąchały zapach ciasta. Na koniec wszyscy pełni radości i zadowolenia degustowali pyszne, cieplutkie pączki … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej im. sierż. AK Józefa Siwaka „Waligóry” i Przedszkola w Buchcicach ogłasza zapisy do: – Publicznego Przedszkola, Oddziału Przedszkolnego oraz klasy pierwszej Szkoły Podstawowej. Zapisów można dokonać u Dyrektora Zespołu w godzinach pracy szkoły od dnia 1 – 18 marca 2022 r. W przypadku przedszkola konieczne jest również potwierdzenie kontynuacji uczęszczania dziecka. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Dzień Pizzy

9 lutego w naszym przedszkolu – zarówno w młodszej jak i starszej grupie obchodzony był dzień pizzy. Tego dnia sala przedszkolna zamieniła się we włoską pizzerię. Ogromną radość dzieciom sprawiły już same przygotowania: formowanie kulek drożdżowych, smarowanie sosem pomidorowym, układanie na pizzy ulubionych składników. Po artystycznym przygotowaniu pizzy – powędrowała ona do kuchni, aby się … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Walentynki

14.02.22 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Walentynki”. Dzieci ze starszej grupy na ten dzień ubrały się na czerwono <3 Już od samego rana każde dziecko przychodząc do przedszkola miało możliwość wrzucenia swoich walentynek do poczty walentynkowej <3 Zarówno młodsza jak i starsza grupa poznały tradycję Walentynek, rozmawiały o tym, jak można okazywać komuś przyjaźń, miłość. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment