browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: maj 2021

Konkursy przyrodnicze

Nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”. W tym roku szkolnym ze względu na pandemię były to aż dwie edycję we wrześniu i w marcu. W obydwu edycjach uczniowie zdobyli wyróżnienia. W edycji wrześniowej: Karolina Gut z klasy VIII i Dawid Wajda z klasy IV W edycji marcowej: Dawid … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ NA LEKCJI CHEMII

Nasza szkoła skorzystała z dofinansowania na wyposażenie w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej przedmiotów przyrodniczych. Dzięki dopełnieniu wszystkich formalności przez Pana Dyrektora w  szkole już w grudniu pojawił się Empirusz. Jest to Wirtualne Laboratorium Chemiczne od wydawnictwa Nowa Era. Lekcje chemii z wykorzystaniem tego sprzętu pozwolą nam na przeprowadzenie doświadczeń chemicznych zalecanych do … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wyniki konkursu ,,Moja planeta za 20 lat”:

Klasy IV-VIII I miejsce: Julia Dynarowicz – klasa V II miejsce: Anna Śliwka – klasa VII III miejsce: Karolina Wójcik – klasa IV Klasy II-III I miejsce: Martyna Wójcik – klasa II II miejsce: Szymon Rąpała – klasa II III miejsce: Aleksandra Klaus – klasa III Gratulujemy zwycięzcą i dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie. Nagrody … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Majowe święta – dni, o których należy pamiętać…

Maj jest jednym z najpiękniejszych miesięcy, ale jest też miesiącem szczególnym w historii Polski. 1 Maja zapisał się jako Międzynarodowe Święto Pracy obchodzone nie tylko w Polsce, ale i na świecie. 2 Maja został ustanowiony Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Święto to czci polskie barwy narodowe. 3 Maja to dzień przyjęcia przez Polskę, niezwykle istotnego dokumentu, … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment