browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: grudzień 2022

Wizyta św. Mikołaja

6 grudnia panował u nas w szkole szczególny klimat – gościliśmy Świętego Mikołaja! To szczególne spotkanie rozpoczęło się występem najmłodszych dzieci naszej szkoły – młodszej i starszej grupy przedszkolnej. Były wierszyki, piosenki, taniec. Mikołaj wraz z pomocnikami obdarowywał prezentami nasze dzieci, uczniów oraz nauczycieli. W tym wyjątkowym dniu „mikołajowe” czapki przyozdabiały głowy całej społeczności przedszkolnej. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Zabawa andrzejkowa

W naszym przedszkolu dnia 24.11.2022 r. odbyły się andrzejki przedszkolne. Andrzejki to był dzień radosnych zabaw i wróżb w grupie maluchów. Dzieci z uśmiechem na twarzy tańczyły w strojach andrzejkowych, które były wykonywane przez ich rodziców. Dzieci robiły pokaz mody, było lanie wosku -co okazało się świetną zabawą na wyobraźnię, wyścig bucików, wróżby ze szpileczkami, … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

X Gminny Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej

W piątek 16 grudnia 2022 r. w Domu Kultury w Tuchowie odbył się X Gminny Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Tuchowie. Współorganizatorzy to Młodzieżowa Rada Gminy w Tuchowie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tuchowie oraz Dom Kultury w Tuchowie. W tegorocznej edycji konkursu naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment