browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: październik 2022

Dzień Edukacji Narodowej

13 października świętowaliśmy w naszej szkole przyjęcie pierwszoklasistów do grona uczniów oraz Dzień Edukacji Narodowej. Po programie artystycznym odbyło się ślubowanie oraz pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści posadzili drzewko, które upamiętnia to ważne wydarzenie. Życzymy Pierwszoklasistom aby nauka była dla nich przyjemnością i przyczyniała się do poznawania świata oraz rozwijania swoich talentów. Następnie uczniowie klas starszych zaprezentowali program artystyczny … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Podróż w czasie… Wycieczka do Miasteczka Galicyjskiego i Skansenu Etnograficznego w Nowym Sączu

Dnia 4 października 2022 r. uczniowie klas I, II i IV pod opieka wychowawców udali się na wycieczkę do Nowego Sącza. Najpierw zwiedziliśmy Miasteczko Galicyjskie będące rekonstrukcją typowego miasteczka XIX- wiecznego z ratuszem, domem żydowskiego krawca, remizą strażacką, pocztą, cukiernią , sklepem kolonialnym, fotografem, apteką, zakładem fryzjerskim czy stolarskim. Wędrując od domu do domu można … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Akcja „Sprzątanie Świata”

W tym roku ze względu na pogodę akcja ,,Sprzątanie Świata” odbyła się w naszej szkole dopiero w październiku. Korzystając z kilku dni pięknej pogody wyruszyliśmy drogą główną w storę kapliczki, kościoła i lasu, szukając zalegających wśród trawy śmieci. Nasi uczniowie bardzo zaangażowali się w pomoc najbliższemu środowisku. Na szczęście w tym roku szkolnym w porównaniu … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE IMGW-PIB „Jedna Planeta”

W ubiegłym roku szkolnym wzięliśmy udział w konkursie ,,Jedna Planeta”. Pobraliśmy aplikację Meteo IMGW „Prognoza dla Polski” i przez cały kwiecień zgłaszaliśmy dla naszej lokalizacji raporty pogodowe. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich, którzy pobrali aplikację znaleźliśmy się na liście 20 szkół z całej Polski, które przeszły do kolejnego etapu. W 3 etapie wyznaczyliśmy 5 … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wyróżnienie w konkursie ekologicznym

W ramach realizowanego programu ,,Eko – świadomi młodzi obywatele Małopolski” nasi uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy ekologicznej „Ja dla środowiska” dla uczniów szkół podstawowych klas IV do VIII z obszaru Województwa Małopolskiego. Zadaniem uczestników konkursu było nagranie filmu lub wykonanie modelu 3d urządzenia promującego zachowania pro ekologiczne lub/i promujące zachowania pro środowiskowe. W konkursie … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment