browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: czerwiec 2012

Zestaw podręczników na rok szkolny 2012/2013

pobierz

Leave a comment

Dbamy o środowisko z firmą ARGO-FILM

Leave a comment

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty!!!

Znamy już wyniki sprawdzianu po szkole podstawowej przeprowadzonego w klasie szóstej w dniu 3 kwietnia 2012r. Do sprawdzianu przystąpiło 6 uczniów. Sprawdzian rozpoczął się o godz. 9:00 i trwał godzinę. Szóstoklasiści rozwiązywali zadania sprawdzające wiedzę z zakresu czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystania wiedzy w praktyce. Do zdobyci było maksymalnie 40 punktów. Prace … Continue reading »

Leave a comment

Przedszkolaki w Wiosce Indiańskiej

12 czerwca dzieci z przedszkola odwiedziły Wioskę Indiańską w miejscowości Zalasowa. Po wiosce oprowadzał dzieci przewodnik „Indianin”, który bardzo ciekawie opowiadał  o życiu Indian i pokazywał rekwizyty z dawnych czasów. Nie zabrakło oczywiście różnego rodzaju gier i zabaw, które w dawnych czasach miały na celu przygotować dzieci do dorosłego życia. Nasze przedszkolaki miały niepowtarzalną okazję, … Continue reading »

Leave a comment

Dzień dziecka

1 czerwca był niestety deszczowy, ale nam to nie przeszkadzało, w końcu to nasze święto. Dziś sale lekcyjne zamieniliśmy na przepiękne krajobrazy Ojcowskiego Parku Narodowego. Przedszkolaki natomiast spędziły czas w sali kinowej śledząc losy piratów w 3D. Dzień spędziliśmy w najlepszym towarzystwie – przyjaciół!

Leave a comment