browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: czerwiec 2023

Stop przemocy- warto wiedzieć…

Przemoc w rodzinie narusza podstawowe prawa człowieka, w tym prawo do życia i zdrowia oraz poszanowania godności osobistej. Przemoc w rodzinie należy rozumieć jako jednorazowe albo powtarzające się umyślne działanie lub zaniechanie naruszające prawa lub dobra osobiste osób najbliższych, w szczególności narażające te osoby na niebezpieczeństwo utraty życia, zdrowia, naruszające ich godność, nietykalność cielesną, wolność, … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wyjazd na gokarty

02.06.2023 r. w naszej szkole odbył się wyjazd na gokarty na TOR KARTINGOWY SPEED RACE w Tarnowie. Uczniowie na wycieczkę wybrali się w godzinach popołudniowych. Wyjazd łączył tematykę bezpieczeństwa z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją z wykorzystaniem gokartów. Uczniowie mieli okazję zapoznania się i kontaktu z pojazdami mechanicznymi, jakimi są gokarty oraz nabycia wiedzy i … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wycieczka do Tarnowa

02.06.2023 r. odbyła się wycieczka dla przedszkolaków do sali zabaw ,,Kulka” w Tarnowie. W wycieczce wzięło udział 22 najmłodsze osoby z naszej szkoły. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. Wycieczka ta była okazją do świetnej zabawy i rozładowania dziecięcej energii, ale i na rozwijanie sprawności fizycznej. Przedszkolaki z ogromną … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Dzień Mamy i Taty

1 czerwca w naszym przedszkolu panowało wielkie poruszenie! Dzień Mamy i Taty to dla przedszkolaków jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku! To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy zwyczajny dzień. Przedszkolaki przygotowały wiersze, tańce, piosenki, które zaprezentowały swoim Rodzicom. Każdy Rodzic został obdarowany pięknym … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Kocham Cię mamo!

Dzień Matki to najpiękniejsze, wyjątkowe i najbardziej osobiste święto w roku. W tym dniu pragniemy podziękować mamom za trud wychowania, codzienną troskę i bezwarunkową miłość. Z tej okazji 25 maja odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów z klas pierwszej i drugiej z mamami. Po złożeniu życzeń i wręczeniu własnoręcznie wykonanych laurek i upominków nastąpiło … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment