browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: październik 2016

Akwarium w przedszkolu

W ostatnim tygodniu w naszym przedszkolu zdarzyło się coś niesamowitego! W ostatni czwartek dzieci miały możliwość założenia swojego PRAWDZIWEGO akwarium! 🙂 Cóż to był za dzień! Dzieci wchodząc do przedszkola w ten dzień nie mogły się doczekać kiedy przywitają swojego nowego przyjaciela, a raczej przyjaciółkę – rybkę, którą dzieci nazwały „Doli”. 🙂 Na początku dnia … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Pyszna sałatka owocowa w przedszkolu

W naszym przedszkolu każdy już wie, że owoce są zdrowe i mają bardzo dużo witamin, które wzmacniają nasz organizm. W ostatnim tygodniu przedszkolaki wraz z Panią tworzyły według własnej kompozycji sałatkę owocową. Na samym początku były przygotowania: wszyscy umyliśmy rączki, przygotowaliśmy przybory kuchenne, ubraliśmy fartuszki. Kiedy już wszystko było przygotowane to każdy zaczął na tacce … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Urodziny w przedszkolu

Urodziny to szczególny dzień dla każdego dziecka. W naszym przedszkolu dzień urodzin świętowany jest w wyjątkowy sposób. W tym roku przedszkolnym świętowaliśmy już czwarte urodziny Emilki, Martynki i Filipka. Zgodnie z przedszkolnym zwyczajem były życzenia dla Jubilatów. Dzieci obchodzące urodziny w naszym przedszkolu miały również słodkie poczęstunki dla wszystkich kolegów, a dla Jubilata nauczycielki przedszkola … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wycieczka do Łańcuta

W deszczową środę, 12 października nikomu nie zabrakło dobrego humoru i chęci, by wstać wcześnie rano i o 7:30, z plecakami pełnymi smakołyków, w ciepłych ubraniach, z uśmiechami na twarzach, wyruszyć na wyprawę, której celem było zwiedzenie jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce jakim jest Zamek w Łańcucie. Miejsce, które odwiedzili uczniowie, słynie ze … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Kalendarz zawodów sportowych 2016/2017

Znamy już daty rozgrywek sportowych w tym roku, niektóre mogą zaskakiwać 🙂 Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem. Wszystkie zawody na szczeblu gminnym i powiatowym rozpoczynają się o godzinie 9:30. Terminy zawodów mogą ulec zmianie w razie złej pogody lub innych nieprzewidzianych okoliczności.

Categories: Bez kategorii | Możliwość komentowania Kalendarz zawodów sportowych 2016/2017 została wyłączona