browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: maj 2017

Mistrzostwa gminy w biegach przełajowych

6 maja odbyły się na stadionie MKS Tuchovia indywidualne i drużynowe mistrzostwa gminy w biegach przełajowych. Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Indywidualnie najlepiej spisał się Mikołaj Nawrocki który swój bieg ukończył na drugiej pozycji. Na V i VI miejscu przybiegli Filip Bień i Maciek Mróz. Oprócz tej trójki w składzie … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Sukces Anny Śliwki

Kolejny sukces Anny Śliwki – drugie miejsce w Pogórzańskim Festiwalu Piosenki o Koronę „Jej wysokości Brzanki”. Uczennica wzięła udział w „ 3maj się Festiwal” prezentując na wielkiej scenie dwie piosenki „Pięknie żyć” oraz „Profesor Robert”. http://www.tuchow.pl/3maj-sie-festival-pokaz-kotlow-ekologicznych/ Na wyżej podanej stronie możemy oglądnąć zdjęcia Ani z Festiwalu. Opracowanie: Edyta Jagoda- Kucharzyk

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Konkursie Wiedzy O Instrumentach Muzycznych

Dzieci z kółka artystyczego wzięły udział w „ I Konkursie Wiedzy O Instrumentach Muzycznych”. Wykazały się bardzo dużą wiedzą ( poznaną na kółku). Konkurs dotyczył informacji o poszczególnych instrumentach, ciekawostek z nimi związanych, budowy instrumentów, grupowania instrumentów oraz rozróżnia ich pod względem wizualnym oraz słuchowym. Wyróżnienie otrzymała Julia Dynarowicz, III miejsce zajęli Monika Michalik oraz … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wizyta w mieście Kraka

W piątkowy poranek 12 maja udaliśmy się na szkolną wycieczkę do Krakowa. Naszą wizytę w mieście Kraka rozpoczęliśmy na Powiślu, skąd udaliśmy się pieszo do Teatru Bagatela. Tam obejrzeliśmy wspaniały spektakl muzyczny „Tajemniczy ogród” wyreżyserowany przez Janusza Szydłowskiego. Na scenie mogliśmy podziwiać wspaniałych aktorów taki jak Przemysław Branny, Piotr Różański czy Anna Branny. Bogatą scenografię, … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Konkurs przyrodniczy

16 maja odbył się IV Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy w Lubczy pod hasłem ,,Moja Planeta”, który został objęty honorowym patronatem Burmistrza Ryglic, Starosty Tarnowskiego, Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oraz Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie. Współorganizatorem Konkursu było Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie. Do rywalizacji przystąpiło 61 uczniów. Po sprawdzeniu prac przez komisję wyłoniono … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment