browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: luty 2015

Pierwszy dzień igrzysk za nami

Zakończył się pierwszy dzień V Dziecięcych Igrzysk Sportowych dla dzieci uczęszczających do świetlic opiekuńczo-wychowawczych przy zespołach szkół i szkołach podstawowych gminy Tuchów, który upłynął pod znakiem rywalizacji w popularnego ping-ponga.W rywalizacji udział wzięło prawie 70 uczniów z 10 świetlic szkolnych. Oprócz rywalizacji sportowej, było to co najważniejsze: uśmiech na twarzach, dobra zabawa, poznawanie nowych kolegów … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spotkanie z dyrygentem orkiestry dętej

13  lutego Szkołę Podstawową i Przedszkole w Buchcicach odwiedził dyrygent Sanktuaryjnej Orkiestry Dętej w Tuchowie – Piotr Kucharzyk. Na początku spotkał się z uczniami klas od I do VI opowiadając o swojej pracy i na czym ona polega. Przedstawił także swoje atrybuty: buławę i batutę. Pokazał również uczniom kilka instrumentów wchodzących w skład orkiestry oraz … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Spędź aktywnie ferie zimowe

Już za kilka dni rozpoczynają się ferie. Dla każdego, kto chciałby spędzić ten czas aktywnie, Dom Kultury w Tuchowie przygotował ciekawe zajęcia oraz seanse w Kinie Promień w promocyjnej cenie biletów w kwocie 11 zł. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z ofertą Domu Kultury.

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

„Bądź Wielkim”

W dniu 10 lutego dziewięcioro uczniów naszej szkoły przystąpiło do etapu szkolnego VIII Regionalnego Konkursu Poświęconego Wartościom Głoszonym przez Świętego Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim”. Test zawierał 30 pytań zamkniętych wg materiałów otrzymanych od Organizatora. Najlepsze wyniki osiągnęli: Magdalena Sterkowiec z klasy V i Jarosław Śliwka z klasy V. Gratulujemy! Organizatorzy szkolnego etapu konkursu

Categories: Bez kategorii | Leave a comment