browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: grudzień 2011

Tajemniczy Mikołaj!!!

„Mikołaju święty dziękujemy Ci za prezenty…” 8 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się Tajemniczy Święty Mikołaj. Nie chciał nam zdradzić jak się nazywa, ani wyjawić tajemnicy, z której planety pochodzi… bardzo jednak pragnął obdarować dzieciaki prezentami. Maskotki i książeczki sprawiły ogromną radość maluchom. Szanowny Tajemniczy Święty Mikołaju dziękujemy za Twoje cudowne serduszko i uśmiech na … Continue reading »

Leave a comment

Sukces Martyny Gut!!!

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że uczennica klasy VI, Martyna Gut została laureatką konkursu plastycznego zatytułowanego „Nasza Ziemia- nasze jutro”, zorganizowanego przez firmę  „Kserkom” dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów powiatu tarnowskiego. W nagrodę za to duże osiągnięcie Martyna otrzymała rower górski, natomiast nasza szkoła zostanie wyposażona w nowy sprzęt biurowy. Gratulujemy laureatce i życzymy wszystkim … Continue reading »

Leave a comment

Wizyta świętego Mikołaja!!!

Czy w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Buchcicach  uczą się grzeczne dzieci? Oczywiście, że tak!! To pewna informacja, potwierdzona przez samego św. Mikołaja, który pomimo braku śniegu za oknem przyjechał do naszej szkoły, by wręczyć wszystkim uczniom piękne prezenty! Takie odwiedziny nie zdarzają się codziennie, o czym dobrze wiedzą wszystkie dzieci, dlatego uczniowie klas … Continue reading »

Leave a comment

Zabawa Andrzejkowa

24 listopada 2011r. szkolna sala gimnastyczna stała się na kilka godzin salą balową. A wszystko za sprawą magii, która towarzyszyła uczniom podczas zabawy andrzejkowej. Bo to właśnie czarami rozpoczęto imprezę. Duzi i mali próbowali poznać swoją przyszłość, wróżąc i przepowiadając co się komu w życiu przytrafi. I choć losu nikt nie odgadnie; tradycji stało się … Continue reading »

Leave a comment