browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: czerwiec 2019

Szkolny zestaw podręczników

Szkolny zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych na rok szkolny 2019/2020 – pobierz

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Podsumowanie projektu „Historia zatrzymana w kadrze…-edycja 2018”

Kilka dni temu zakończyliśmy realizację projektu „Historia zatrzymana w kadrze… – edycja 2018” finansowanym ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. 10 czerwca odbył się w Domu Kultury uroczysty finał projektu, którego koordynatorem było stowarzyszenie Synergia. Na uroczystym podsumowaniu uczennice Natalia Cetera oraz Roksana Jeske dokonały prezentacji działań grupy projektowej, w skład której wchodzili uczniowie klasy VIII. Prezentacji … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Poznajemy Góry Świętokrzyskie

Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzenia Parku Miniatur w Krajnie. W ciągu godziny odbyliśmy podróż po całym świecie, Pan przewodnik zapoznał nas z kulturą i architekturą z najróżniejszych zakątków. Stanęliśmy na Placu Świętego Piotra w Rzymie, obejrzeliśmy Koloseum, wierzę Eiffla, Krzywą Wieżę w Pizie. Naszą podróż uwieczniliśmy przy piramidzie Cheopsa pilnowanej przez Sfinksa.Następnie udaliśmy się na Święty … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wycieczka do Oświęcimia

Kto nie pamięta historii skazany jest na jej ponowne przeżycie. /George Santayana 13 czerwca uczniowie klasy VII i VIII pod opieką wychowawców uczestniczyli w edukacyjnej wycieczce do Oświęcimia, Brzezinki oraz Pszczyny. W Muzeum Pamięci Auschwitz-Birkenau młodzież pod opieką przewodnika zwiedziła były niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady zgodnie ze specjalnie opracowanym programem przygotowanym przez Międzynarodowe Centrum … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Wyjazd na wycieczkę edukacyjną do Jarosławca

W dniach 27 maja do 1 czerwca grupa 11 uczniów z naszej szkoły wzięła udział w sześciodniowej wycieczce edukacyjnej do Jarosławca. Był to wspólny wyjazd 5 szkół z terenu naszej gminy: z Piotrkowic (organizator), Łowczowa, Buchcic, Dąbrówki Tuchowskiej i Lubaszowej. Program był bardzo bogaty. Zwiedzaliśmy w pierwszym dniu Gdańsk. W drugim pojechaliśmy do portu w … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment