browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: luty 2021

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej im. sierż. AK Józefa Siwaka „Waligóry” i Przedszkola w Buchcicach ogłasza zapisy do: – Publicznego Przedszkola, Oddziału Przedszkolnego oraz klasy pierwszej Szkoły Podstawowej. Zapisów można dokonać u Dyrektora Zespołu w godzinach pracy szkoły od dnia 1 – 19 marca 2021 r. W przypadku przedszkola konieczne jest również potwierdzenie kontynuacji uczęszczania dziecka. … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Bal karnawałowy przedszkolaków

16.02.2021r. Dziś dzień w przedszkolu był pełen zabawy i niespodzianek. Z okazji zabawy karnawałowej zawitało do nas sporo gości… Mieliśmy zaszczyt dziś gościć m.in. ninje, budowlańca, piratów, a także czarownice i wróżki, które wyczarowały nam piękną słoneczną pogodę, która sprawiła, że na każdej buźce było dużo uśmiechu! Przez tą piękną pogodę przyleciały do nas biedroneczki … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny, którego głównym celem było rozwijanie pasji i uzdolnień uczniów, trwał od 18 do 31 stycznia, a jego organizatorem była pani Urszula Łątka. Konkurs miał dwie kategorie: „Moje zimowe atrakcje” oraz „Zima w obiektywie” i skierowany był do uczniów klas II -VIII. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie zarejestrowali w obiektywie wiele ciekawych obrazów … Continue reading »

Categories: Bez kategorii | Leave a comment