browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Sukces Martyny Gut!!!

Posted by on 7 grudnia 2011

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że uczennica klasy VI, Martyna Gut została laureatką konkursu plastycznego zatytułowanego „Nasza Ziemia- nasze jutro”, zorganizowanego przez firmę  „Kserkom” dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów powiatu tarnowskiego. W nagrodę za to duże osiągnięcie Martyna otrzymała rower górski, natomiast nasza szkoła zostanie wyposażona w nowy sprzęt biurowy. Gratulujemy laureatce i życzymy wszystkim naszym uczniom dalszych sukcesów!
Tu obejrzysz zwycięskie prace:  http://www.kserkom.com.pl/sponsor_info.php?sponsor_id=13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *