browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Turniej piłki nożnej

Posted by on 11 maja 2014

Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej 7 osobowej rozgrywanej na trawie był w tym roku szkolnym ostatnimi zawodami drużynowymi. Turniej odbył się na boisku MKS Tuchovia. Do udziału w zawodach przestąpiło 6 drużyn z naszej gminy, które zostały podzielone na dwie grupy. Z każdej grupy wyłonieni zostali półfinaliści zawodów.

Reprezentacja PSP Buchcice w pierwszym swoim meczu grupowym zmierzyła się z jednym z faworytów, drużyną gospodarzy. Ulegliśmy 0:3. Kolejny mecz, tym razem wygrany 1:0 stoczyliśmy z uczniami z Siedlisk. Siedliska przegrały swoją potyczkę z Tuchowem co spowodowało nasz awans do półfinału gdzie drużyna z Buchcic uległa zwycięzcom turnieju czyli Dąbrówce. O trzecie miejsce znów na m przyszło się zmierzyć z chłopcami z Tuchowa, którzy nieoczekiwanie przegrali swój półfinał z Krowodrzą. Przebieg tego pojedynku był zupełnie odwrotny do pierwszej konfrontacji, tym razem to Buchcice zwyciężyły bo bardzo ładnej grze, zajmując w rezultacie trzecie miejsce w turnieju. Gratulacje!

Drużyna wystąpiła w składzie: A. Mikos, P. Łątka, A. Michalik, D. Sawicki, M. Oleksy, M. Bień, Sz. Hudyka, K. Dynarowicz, M. Próchnik, W. Więcek, opiekun – P. Słowik

 Bez tytułu

Comments are closed.