browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Spotkanie z absolwentką naszej szkoły

Posted by on 4 listopada 2018

W dniu 9 października gościliśmy w naszej szkole Klaudię Wiklańską, byłą uczennicę Publicznej Szkoły Podstawowej w Buchcicach, która obecnie kształci się w Chichester College w Wielkiej Brytanii. Klaudia opowiedziała naszym uczniom jak wyglądały jej pierwsze kroki w brytyjskiej szkole, jak przełamywała barierę językową oraz jak wygląda życie w Anglii widziane oczami dorastającej Polki. Uczniowie mieli okazję lepiej poznać system edukacji w UK, atrakcje turystyczne regionu oraz przekonali się, jak istotna jest w życiu młodego człowieka znajomość języka obcego (!).

Dziękujemy Klaudii za inspirującą wizytę i życzymy wielu sukcesów!

Opracowanie: mgr Katarzyna Gawron- Sajdak

Comments are closed.