browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wyróżnienia dla naszych uczniów

Posted by on 8 maja 2019

25 marca w Szkole Podstawowej im. Batalionu AK „Barbara” w Lubaszowej odbył się XVIII Gminny Konkurs Ortograficzny „Mistrza ortografii ziemi tuchowskiej” dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę w tym konkursie prezentowali:
– w kategorii wiekowej I-III Karolina Wójcik
– w kategorii wiekowej IV-VIII Natali Sterkowiec, Samuel Starzyk

14 kwietnia na tuchowskim rynku odbyła się I Tuchowska Niedziela Palmowa z jajkiem wielkanocnym pod patronatem Burmistrza Tuchowa. Podczas tego świątecznego wydarzenia rozstrzygnięto konkurs na pisankę tradycyjną i współczesną oraz stroik. Naszą szkołę w tym konkursie prezentowali:
– przedszkole i oddział przedszkolny praca grupowa
– w kategorii wiekowej I-III Łucja Rąpała, Karolina Wójcik, Dawid Wajda, Milena Okaz,
– w kategorii wiekowej IV-VIII Monika Michalik, Emilia Ciszek, Karolina Gut, Dominika Pach, Szczepan Hajduk.

25 kwietnia w Domu Kultury w Tuchowie odbył się Gminnym Konkurs Recytatorski „Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą”. Po eliminacjach szkolnych naszą szkołę prezentowali:
– przedszkole i oddział przedszkolny: Wojciech Florek, Martyna Wójcik
– w kategorii wiekowej I-III Karolina Wójcik, Milena Okaz,
– w kategorii wiekowej IV-VIII Anna Śliwka, Karolina Gut 

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział i prezentowali naszą szkołę w konkursach na szczeblu gminnym. A w szczególności Karolince Wójcik, która w konkursie wielkanocnym i recytatorskim otrzymała nagrodę wyróżniającą oraz Wojtusiowi Florkowi za wyróżnienie w konkursie recytatorskim. Gratulujemy.

Opracowanie: mgr Dorota Kajmowicz

Comments are closed.