browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Informacja o akcji ekologicznej

Posted by on 10 września 2019

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Buchcic do udziału w akcji ekologicznej ,,Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Każda osoba zainteresowana oddaniem zużytego sprzętu na rzecz szkoły przyczynia się do poprawy jakości naszego środowiska, ale również ma możliwość pozbycia się niepotrzebnych, zalegających sprzętów. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. O przyznaniu nagrody decyduje ilość zebranych kilogramów elektrośmieci.

Akcja potrwa od piątku (13.09.2019) do wtorku ( do godziny 9.00) . W tych dniach bardzo prosimy o przywożenie i składowanie sprzętów na placu przy Szkole Podstawowej w Buchcicach.

Szczegółowy wykaz sprzętu elektrycznego i elektronicznego podlegającego zbiórce dostępny jest pod adresem: http://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl/rodzaje-elektrosmieci/.

mgr Małgorzata Wrona

Comments are closed.