browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Moja Babcia i mój Dziadek…

Posted by on 2 lutego 2020

Moja babcia i mój dziadek
to wspaniali są dziadkowie
Dziadek mnóstwo zna zagadek,
babcia bajkę nam opowie…

23 stycznia w naszej szkole odbyły się dwie imprezy. Najpierw odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka, później bal karnawałowy Babcia i Dziadek to osoby, które kochają bezwarunkową miłością swoje wnuczęta, poświęcają im swój czas, rozpieszczają i często są ich najlepszymi przyjaciółmi. Nic zatem dziwnego, że wnuki wprost ich uwielbiają. Licznie zebranych gości powitał i złożył życzenia Dyrektor szkoły. Następnie uczniowie klas I-III zaprezentowali bajkę „Kopciuszek”, którą zebrani oglądali z wielkim zainteresowaniem. Po przedstawieniu nadszedł czas na wiersze, piosenki i życzenia, także w wykonaniu dzieci przedszkolnych. Część artystyczną zakończyło odśpiewanie gościom „Sto lat”. Wiele radości sprawiły obdarowanym własnoręcznie wykonane upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez mamy. Przy stole był czas na rozmowy i wspomnienia. Cieszymy się, że kolejny raz udało się zorganizować imprezę integrującą środowisko, wywołać radość i uśmiech na wielu twarzach, a przede wszystkim okazać wdzięczność kochanym seniorom.

Po południu odbyła się zabawa karnawałowa. Najpierw bawiły się młodsze dzieci, potem starsi uczniowie. Tradycyjnie młodsi rozpoczęli bal „polonezem”. Później bawili się przy muzyce indywidualnie, w parach i grupach. W tańcu wirowały różne bajkowe postaci. Było kolorowo, głośno i radośnie. Rodzice przygotowali smaczne ciasta, przekąski i napoje. Czas mijał w przyjemnej, tanecznej atmosferze. Następny bal za rok! 

Galeria zdjęć
Fotografia: mgr Urszula Łątka.

Opracowanie: mgr Anna Stanuch

Comments are closed.