browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Obchody Dnia Nauczyciela

Posted by on 18 października 2023

Dnia 13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej połączona z 250-leciem powołania do życia Komisji Edukacji Narodowej. Najpierw pierwszoklasiści w obecności całej społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, po którym ślubowali na sztandar szkoły. Następnie Dyrektor dokonał aktu pasowania na uczniów. Pierwszoklasiści otrzymali legitymacje szkolne, dyplomy i upominki. Po oficjalnej części zebrani towarzyszyli uczniom klasy I w sadzeniu drzewka upamiętniającego to ważne wydarzenie. Kochane Pierwszaki życzymy Wam sukcesów w nauce.

W drugiej części uroczystości uczniowie starszych klas przypomnieli jak została ustanowiona Komisja Edukacji Narodowej, której rocznica utworzenia jest obchodzona jako Dzień Nauczyciela. Następnie przedstawili humorystyczne scenki z życia szkoły oraz złożyli życzenia nauczycielom, pedagogom i pracownikom szkoły.

Opracowanie: mgr Anna Stanuch

Comments are closed.